oferta dla klienta indywidualnego

eas_png_G1CLS – KREDYT I LEASING DLA OSÓB PRYWATNYCH SKROJONE NA MIARĘ POTRZEB

Firma CLS przygotowała ofertę nie tylko dla przedsiębiorców. Równie bliscy są nam klienci indywidualni. Obecnie auto w leasing osoba prywatna może wziąć bez większych problemów i straty czasu. Obserwując zmiany zachodzące na rynku, przygotowaliśmy propozycję leasingu dla osoby prywatnej. Nasza oferta skierowana do klienta indywidualnego dotyczy zakupu samochodu osobowego. Oferujemy możliwość skorzystania z leasingu prywatnego lub z kredytu. Według nad to najlepsze i najbardziej korzystne formy finansowania tego typu inwestycji. Decydując się na leasing auta osoba prywatna nie musi borykać się z uzupełnianiem stosów dokumentów i dostarczać teczek zaświadczeń, wyciągów czy historii kredytowej. Całą procedurę przeprowadzamy w trybie uproszczonym, bez zbędnego przedłużania formalności. Poniżej zamieszczamy ofertę produktów, które posiadamy w ofercie. Podzieliliśmy je na linie: Easy Kredyt oraz Easy Leasing, a także oferty specjalne. Decydując się na leasing prywatny samochodu z firmą CLS, otrzymują Państwo ofertę idealnie dopasowaną do konkretnych potrzeb.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas Zadzwoń do nas:
/+48/ 801 002 101
Napisz do nas Napisz do nas:
biuro@cls.pl

Produkty w ramach linii EASY LEASING

 SIMPLE – Czyli produkt, oferujący leasing prywatny, skierowany do klientów indywidualnych. To osobowy lub dostawczy samochód w leasingu dla osoby prywatnej. Firma CLS umożliwia zakup pojazdu nowego lub używanego. Jeśli chodzi o auto „z drugiej ręki”, nie powinno być ono starsze, niż 10 lat. Wymagany wkład własny opiewa na 10% wartości pojazdu. Decydując się na leasing samochodu osoba prywatna powinna dostarczyć kilka dokumentów. Nie powinno to nikomu sprawić trudności. Mowa o, m.in. kserze dowodu osobistego oraz drugiego dokumentu ze zdjęciem swojego oraz współmałżonka, czy oświadczeniu o dochodach za ostatnich 6 miesięcy. Po okresie obowiązywania leasingu osoba prywatna może wykupić samochód za określoną w umowie kwotę lub pozostawić go w rękach leasingodawcy i zdecydować się, np. na nowszy model, który będzie bardziej adekwatny do obecnych potrzeb. Najlepsze samochody w leasing dla osób prywatnych oferuje firma CLS.

Nasza oferta charakteryzuje się:

  • Minimum formalności
  • Niski wkład własny już od 0% wartości samochodu
  • Długi okres spłaty – rata dopasowana do potrzeb i możliwości finansowych
  • Szybka decyzja
  • Nasi profesjonalni doradcy znajdą dla Państwa najlepszą ofertę

Znajdź teraz najkorzystniejsze rozwiązanie i sprawdź nasz kalkulator.


Produkty w ramach linii EASY KREDYT

Spring Auto Kredyt – to najprostsza forma zakupu samochodów, proponowana przez firmę CLS. Mowa tu zarówno o pojazdach nowych, jak i używanych. Klient może zdecydować się na zakup auta osobowego albo dostawczego na własny użytek. Taki pojazd nie powinien mieć więcej, niż 12 lat. Co istotne, to korzystne rozwiązanie nie tylko dla osób, zatrudnionych w kraju, ale i za granicą. Z tej propozycji mogą skorzystać klienci, zatrudnieni na umowę o pracę, na umowach cywilno-prawnych albo uzyskujący dochody z najmu. Więcej informacji znajduje się na Spring Auto Kredyt.
Premium Bis to oferta przygotowana dla tych klientów indywidualnych, których interesuje zakup jedynie nowych samochodów. Opcja ta pozwala na sfinansowanie pojazdów osobowych i dostawczych, do 6,5 t. Propozycja ta przygotowywana jest indywidualnie dla każdego z klientów, dzięki czemu możemy dopasować ją do ich potrzeb.
Simple Kredyt jest to kolejna propozycja skierowana klientom indywidualnym. Pozwala ona na sfinansowanie w kredycie zakupu samochodów osobowych oraz motocykli. Dotyczy pojazdów zarówno nowych, jak i używanych. W ramach oferty umożliwiamy także kupno nowych skuterów, które świetnie sprawdzą się podczas codziennych podróży po przestrzeni miejskiej. To kolejna elastyczna propozycja firmy CLS. Mogą z niej skorzystać nie tylko osoby zatrudnione na umowę o pracę, ale i na umowach cywilno-prawnych czy uzyskujące dochody z najmu. Więcej informacji dostępnych jest na Simple Kredyt.

Produkty w ramach linii EASY UBEZPIECZENIA

Sprawdź naszą ofertę na


CLS oferuje kompleksową obsługę klientów. Zajmujemy się nie tylko leasingami i kredytami, ale i ubezpieczeniami. Proponujemy:

  • Obowiązkowe ubezpieczenie OC w korzystnej cenie;
  • Dobrowolne ubezpieczenie AC;
  • Dobrowolne ubezpieczenie NNW (Następstwa Nieszczęśliwego Wypadku);
  • Pakiet ASSISTANCE;
  • Możliwość rozłożenia składki ubezpieczenia na 11 rat – całkowicie online.

W przypadku szczegółowych pytań związanych z ofertą, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Skontaktuj się w sprawie oferty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Dobierzemy produkt spełniający Twoje potrzeby i możliwości.

 

Zadzwoń do nas
Leasing lub kredyt? Napisz wiadomość lub zostaw numer a oddzwonimy w 15 minut.
Napisz do nas wiadomość lub zostaw nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe
Wybierz dogodny dla Ciebie czas rozmowy
Dziękujemy. Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane.
Administrator danych osobowych CLS Sp. z o.o., ul. Odolańska 17 02-562 Warszawa 02-562 Warszawa, KRS 0000110127, NIP 897-16-71-675, kontakt z Administratorem jest możliwy za pośrednictwem adresu email bok@cls.pl, lub pisemnie na wyżej wskazany adres siedziby Administratora.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe