oferta dla wolnych zawodów

Teraz leasing dostępny jest dla każdej osoby, która prowadzi działalność gospodarczą. Firma CLS kieruje swoją ofertę również do osób, które reprezentują tzw. wolne zawody. Dzięki temu można sfinansować zakup samochodu osobowego lub ciężarowego. Mowa tu o takich pojazdach jak, np. samochody dostawcze, specjalne, a nawet taksówki.

CLS posiada w swojej ofercie specjalny leasing dla wolnych zawodów w dwóch liniach: Expert Leasing oraz Expert Kredyt. Każdą z tych propozycji można dopasować do swoich możliwości finansowych oraz oczekiwań. Pozwalają one na zakup zarówno nowych, jak i używanych aut. Oferujemy takie opcje jak: MilleAuto, Full Leasing, MultiAuto, Simple, Techno Leasing, Simple Pożyczka, Simple Kredyt oraz Premium Bis.

Co istotne nasza firma oferuje leasing na taxi. Zazwyczaj właściciele działalności gospodarczej mają problem z zakupem auta, które ma pełnić rolę taksówki. Wiele firm utrudnia przeprowadzanie transakcji lub w ogóle nie posiada jej w swojej ofercie. Są to bowiem pojazdy, które bardzo szybko tracą na wartości, ponieważ są intensywnie eksploatowane. Należy więc wziąć pod uwagę, że jeśli po jakimś czasie będziemy chcieli sprzedać auto, będzie miało ono niższą wartość do pojazdów tego samego modelu i rocznika, o zdecydowanie mniejszym przebiegu.

Leasing taxi opiera się również na indywidualnie dopasowanych zasadach i raczej nie będzie to oferta zbliżona do tej tradycyjnej. Firma może zażądać od klienta wyższego wkładu własnego lub krótszego okresu spłaty.

Jako fachowcy w naszej dziedzinie, radzimy również wybór zupełnie nowego lub względnie młodego samochodu, który ma być taksówką. Chodzi o to, aby pojazd nie tracił zbyt szybko na wartości i nie wymagał od klienta dodatkowego, dużego nakładu finansowego, związanego z przeprowadzeniem nieprzewidzianych napraw. Nowe auta są również mniej awaryjne.

Decydując się na taxi leasing musimy również wziąć pod uwagę wykupienie wszelkiego rodzaju ubezpieczeń. Auto powinno mieć OC, AC oraz NNW. Na szczęście klienci firm leasingowych najczęściej mogą liczyć na oferty na preferencyjnych warunkach, przygotowane przez zaprzyjaźnione podmioty.

Jeśli zależy Państwu na uzyskaniu leasing na taxi, warto jest spełniać jak najwięcej wyżej wymienionych wymogów. Wtedy rośnie prawdopodobieństwo, że firma leasingowa pozytywnie rozpatrzy wniosek o dofinansowanie zakupu. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, warto porozmawiać z doradcami CLS, którzy podpowiedzą jak najlepiej przygotować się do przeprowadzenia transakcji.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas Zadzwoń do nas:
/+48/ 801 002 101
Napisz do nas Napisz do nas:
biuro@cls.pl

Produkty w ramach linii EXPERT LEASING


MilleAuto to finansowanie w formie leasingu od autoryzowanych dostawców nowych i używanych samochodów dostawczych. Oferta przeznaczona jest dla firm prowadzących działalność gospodarczą już od 1 dnia działalności bez względu na formę prawną. Dowiedz się więcej na MilleAuto

 

 Full leasing to innowacyjny na rynku produkt finansowy w którym spłaca się tylko tą część pojazdu, która dotyczy okresu kiedy go używa. Po umówionym okresie samochód może być zwrócony leasingodawcy. Produkt zawiera w sobie opcje serwisowe samochodu gdzie w koszt miesięcznej opłaty  wliczone są przeglądy i naprawy samochodu według wybranej opcji. Takie rozwiązanie pozwala na użytkowanie w pełnym zakresie samochodu z bardzo niską opłatą miesięczną. Dowiedz się więcej na Full leasing.

 

 To finansowanie w formie leasingu operacyjnego nowych samochodów dostawczych przeznaczony dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą bez względu na formę prawną i ceniących sobie w sposób szczególny bezpieczeństwo przebiegu  leasingu w całym okresie umowy.

 

 To idealny produkt na sfinansowanie w formie leasingu zakupu nowych i używanych samochodów dostawczych i specjalnych (taxi, pomoc drogowa) przeznaczony dla firm działających już od 1 dnia i bez względu na formę gospodarczą.

 

 Techno leasing to produkt przeznaczony do finansowania w formie leasingu maszyn i urządzeń wykorzystywanych w produkcji i usługach wszystkich branż. Produkt skierowany do wszelkich podmiotów chcących powiększyć swój park maszynowy. Dowiedz się więcej na Techno leasing.

Produkty w ramach linii EXPERT KREDYT

Simple Pożyczka – procedura uproszczona na pojazdy ciężarowe max wiek 13 lat, bez dodatkowego ubezpieczenia kredytobiorcy. Dowiedz się więcej na Simple Pożyczka.

 

Premium Bis to finansowanie w formie kredytu zakupu tylko nowych samochodów dostawczych i ciężarowych przeznaczonych dla przedsiębiorców. Dowiedz się więcej na Premium Bis.
Simple Kredyt to najprostsza forma finansowania w kredycie zakupu pojazdów osobowych i motocykli  (zarówno nowych jak i używanych), skuterów (tylko nowych),  dedykowana osobom fizycznym. Dowiedz się więcej na Simple Kredyt.

Produkty w ramach UBEZPIECZEŃ

Sprawdź naszą ofertę na


W przypadku szczegółowych pytań związanych z ofertą

zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Skontaktuj się w sprawie oferty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Dobierzemy produkt spełniający Twoje potrzeby i możliwości.

 

Zadzwoń do nas
Leasing lub kredyt? Napisz wiadomość lub zostaw numer a oddzwonimy w 15 minut.
Napisz do nas wiadomość lub zostaw nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe
Wybierz dogodny dla Ciebie czas rozmowy
Dziękujemy. Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane.
Administrator danych osobowych CLS Sp. z o.o., ul. Odolańska 17 02-562 Warszawa 02-562 Warszawa, KRS 0000110127, NIP 897-16-71-675, kontakt z Administratorem jest możliwy za pośrednictwem adresu email bok@cls.pl, lub pisemnie na wyżej wskazany adres siedziby Administratora.
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe